Виж
количката

0

Adifarm Аспетакс при болка и висока температура 500 мг х20 таблетки

АСПЕТАКС ТБ 500МГ 20БР
Код: 015985 
тегло: 0.020 кг
(8 глас/а)
Цена:1.55лв.
Уведоми при наличност

Aspetax Adipharm 500 mg е лекарствен продукт без лекарско предписание, съдържащ Ацетилсалицилова киселина, който е предназначен за симптоматично лечение на простудни заболявания с температура и слаби до умерени болки, невралгии, зъбобол, мигрена. Използва се също така и като противовъзпалително средство при ревматоиден полиартрит, неврити и полиневрити. Аспетакс Адифарм е аналгетично, антипиретично и противовъзпалително лекарство (нестероидно противовъзпалително средство).


Внимание:


Преди употреба прочетете внимателно листовката на продукта, възможните нежелани реакции, противопоказания, взаимодействия и предупреждения.
Кратката характеристика на продукта можете да намерите
тук.
Винаги приемайте продукта, така както е препоръчал Вашият лекар.
Не превишавайте препоръчителната дневна доза.
Съхранявайте на място, недостъпно за деца.
Съхранявайте на сухо и прохладно място, далеч от пряка слънчева светлина.
Не използвайте след изтичане срока на годност.

 

 

Adipharm - производител на качествени, ефикасни и достъпни лекарства. За да разгледате останалите предложения от Адифарм, моля кликнете тук. В случай, че се колебаете кой е най-подходящият за Вас продукт, във всяка аптека Ремедиум на Ваше разположение е опитен магистър-фармацевт, който може да Ви консултира и помогне да направите най-добрия избор. Мнения и отзиви за продуктите можете да намерите в секциите за коментари на продуктовата страница, където потребителите споделят своите впечатления. Remedium.bg насърчава всички клиенти да споделят своите мнения за продуктите чрез опцията "Оцени продукта” в секцията "Коментари и оценки”, защото това помага на нашите потребители да се запознаят с различните гледни точки. Онлайн аптека Remedium.bg предлага на своите клиенти специална "Програма Лоялност" за регистрирани потребители чрез която могат да се акумулират точки и с тях да се купуват продукти от богатата номенклатура на аптечната верига както онлайн така и във физическите обекти. Направете своята регистрация днес и започнете да печелите бонус точки след всяка Ваша поръчка. Не забравяйте да следите нашите атрактивни Промоционални предложения, които се актуализират ежемесечно, и да посещавате секцията Новини, където се публикува информация и статии на актуални здравни теми. Remedium.bg предлага доставка до 24 часа до всяка точка на страната с изключение на малките населени места, където куриерските фирми доставят само определени дни в седмицата. Можете да се запознаете с цените и условията за Доставка или да заповядате във физическите обекти на Аптеки Ремедиум. Вижте всички Локации.

Състав на Adifarm Аспетакс при болка и висока температура 500 мг х20 таблетки:

 

Активно вещество: ацетилсалицилова киселина. Всяка таблетка съдържа 500 mg ацетилсалицилова киселина (acetylsalicylic acid).
Другите съставки (помощни вещества) са: микрокристална целулоза, пшенично нишесте, натриев нишестен гликолат, силициев диоксид, колоиден безводен и талк.

Начин на употреба на Adifarm Аспетакс при болка и висока температура 500 мг х20 таблетки:

 

Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или както ви е казал Вашият лекар, фармацевт или медицинска сестра. Ако не сте сигурни в нещо, попитайте Вашия лекар, фармацевт или медицинска сестра.

Препоръчителната доза е:
Възрастни: 500 - 1000 мг (1-2 таблетки) като еднократна доза, повтаря се на интервали от 4-8 часа, но не повече от 4 грама дневно.

Употреба при деца и юноши:
Не се прилага при деца под 16 години, освен по лекарско предписание.
Да не се приема повече от 3 дни без консултация с лекар.
Таблетките се приемат перорално след хранене, с голямо количество течности.

Ако сте приели повече от необходимата доза Аспетакс Адифарм
Ако сте приели доза, по-голяма от предписаната, посъветвайте се с лекуващия си лекар.

Ако сте пропуснали да приемете Аспетакс Адифарм
Ако сте пропуснали един прием, вземете лекарството във времето на следващия редовен прием без да увеличавате дозата.
Не вземайте двойна доза, за да компенсирате пропуснатата доза.

Ако имате някакви допълнителни въпроси, свързани с употребата на това лекарство, попитайте Вашия лекар, фармацевт или медицинска сестр

Другите също купуват

Всичко от Adipharm

Другите също купуват

Всичко от Adipharm