Виж
количката

0

Флавамед при кашлица х20 таблетки

ФЛАВАМЕД ТБ 20БР BERLIN CHEMIE
Код: 241955 
тегло: 0.030 кг
(10 глас/а)
Цена:5.89лв.
Уведоми при наличност

Flavamed представлява лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на таблетки, съдържащ активно вещество амброксолов хидрохлорид, предназначен за лечение на заболявания на белия дроб и бронхите, съпроводени с образуването на гъст бронхиален секрет (мукус), чрез втечняване на гъстия бронхиален секрет, като позволява по-лесното му отделяне чрез кашлица. Флавамед е муколитично лекарство (втечнява гъстия бронхиален секрет) при заболявания на дихателните пътища.


Внимание:


Преди употреба прочетете внимателно листовката на продукта, възможните нежелани реакции, противопоказания, взаимодействия и предупреждения.
Кратката характеристика на продукта можете да намерите
тук.
Винаги приемайте продукта, така както е препоръчал Вашият лекар.
Не превишавайте препоръчителната дневна доза.
Съхранявайте на място, недостъпно за деца.
Съхранявайте на сухо и прохладно място, далеч от пряка слънчева светлина.
Не използвайте след изтичане срока на годност.



Berlin Chemie е дъщерна компания на Menarini Group, която заема водеща позиция на италианския фармацевтичен пазар. За да разгледате останалите предложения от Берлин Хими, моля кликнете тук. В случай, че се колебаете кой е най-подходящия за Вас продукт на Ваше разположение е опитен магистър-фармацевт, който може да Ви консултира и помогне да направите най-добрия избор. Мнения и отзиви за продуктите можете да намерите в секциите за коментари на продуктовата страница, където потребителите споделят своите впечатления. Remedium.bg насърчава всички клиенти да споделят своите мнения за продуктите чрез опцията "Оцени продукта” в секцията "Коментари и оценки”, защото това помага на нашите потребители да се запознаят с различните гледни точки. Онлайн аптека Remedium.bg предлага на своите клиенти специална "Програма Лоялност" за регистрирани потребители чрез която могат да се акумулират точки и с тях да се купуват продукти от богатата номенклатура на аптечната верига както онлайн така и във физическите обекти. Направете своята регистрация днес и започнете да печелите бонус точки след всяка Ваша поръчка. Не забравяйте да следите нашите атрактивни Промоционални предложения, които се актуализират ежемесечно, и да посещавате секцията Новини, където се публикува информация и статии на актуални здравни теми. Remedium.bg предлага доставка до 24 часа до всяка точка на страната с изключение на малките населени места, където куриерските фирми доставят само определени дни в седмицата. Можете да се запознаете с цените и условията за Доставка или да заповядате във физическите обекти на Аптеки Ремедиум. Вижте всички Локации.

Състав на Флавамед при кашлица х20 таблетки:

 

Активното вещество е амброксолов хидрохлорид (ambroxol hydrochloride).
Една таблетка съдържа 30 mg амброксолов хидрохлорид.

Другите съставки са: лактоза монохидрат, царевично нишесте, целулоза на прах, кроскармелоза натрий, повидон К 30, магнезиев стеарат.

Начин на употреба ан Флавамед при кашлица х20 таблетки:

 

Освен ако лекар не Ви е предписал друго, обичайната доза е

Възраст                 Единична доза     Максимална дневна доза

Деца 6-12 години По 1/2 таблетка 2-3 пъти дневно (еквивалентно на 2-3 пъти по 15 mg амброксолов хидрохлорид) 1 и 1/2 таблетки (еквивалентно на 45 mg амброксолов хидрохлорид)

Юноши над 12 години и възрастни   По 1 таблетка 3 пъти дневно (еквивалентно на 3 пъти по 30 mg амброксолов хидрохлорид) по време на  първите 2 до 3 дни, след което се продължава с 1 таблетка 2 пъти дневно (еквивалентно на 2 пъти по 30 mg амброксолов хидрохлорид).    3 таблетки (еквивалентно на 90 mg амброксолов хидрохлорид)

Забележка

При възрастни пациенти дневната доза може да бъде увеличена до 2 таблетки 2 пъти дневно.
Начин на приложение

Най-добре е Флавамед таблетки против кашлица да се приемат след хранене, без да се дъвчат и с обилно количество течност (напр. вода, чай или плодов сок).

Таблетката може да бъде разделена на две равни половини.
Продължителност на приложение

Флавамед таблетки против кашлица не трябва да се прилага повече от 4-5 дни без консултация с лекар.

Ако оплакванията Ви не се повлияват след 4-5 дневно лечение или дори се влошават, посетете веднага лекар!
Моля, споделете с Вашия лекар или фармацевт, ако имате чувството, че ефектът на Флавамед таблетки против кашлица е твърде силен или твърде слаб.

Другите също купуват

Всичко от Berlin Chemie

Другите също купуват

Всичко от Berlin Chemie