Колдрекс МаксГрип Лимон при настинка и грип х10 сашета

5 от 5 (54 ревюта)
9.86лв.10.95лв.(-10%)
icon__shipping

Безплатна доставка над 60лв до 1кг.

: 251092

: 0.080

Coldrex Maxgrip представлява лекарство без лекарско предписание, с вкус на лимон, съдържащо 1000мг от активното вещество парацетамол. Бързо и ефективно лекарство срещу симптомите на настинка и грип. Максимална сила в една доза - осигурява краткотрайно облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура, възпалено гърло, мускулни и ставни болки, запушен нос, синузит и свързаната с него болка.

 

Внимание:

Преди употреба прочетете внимателно
 листовката на продукта, възможните нежелани реакции, противопоказания, взаимодействия и предупреждения.
Кратка характеристика на продукта може да намерите

Винаги приемайте продукта, така както е препоръчал Вашият лекар.
Не превишавайте препоръчителната дневна доза.
Съхранявайте на място, недостъпно за деца.
Съхранявайте на сухо и прохладно място, далеч от пряка слънчева светлина.
Не използвайте след изтичане срока на годност.
Не приемайте Колдрекс Макс Грип, ако сте алергични към парацетамол, фенилефрин хидрохлорид или витамин С.

Не приемайте Колдрекс Макс Грип, ако страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване, повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания, при прием на антидепресанти, бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата, ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозен синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит.
При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди да приемате каквото и да е лекарствено средство.
He взимайте повече от 4 сашета за период от 24 часа.
Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа.
He давайте на деца под 12 години, освен по лекарско предписание.
Ако приемете повече от препоръчаната доза, незабавно потьрсете медицинска помощ, дори и да се чувствате добре.

Активни съставки:

1 саше съдържа: парацетамол (Paracetamol) 1000 mg, фенилефрин хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride) 10 mg и витамин С (Ascorbic acid) 40 mg.

За перорално приложение.

Обичайната доза за възрастни (включително в старческа възраст) и деца на и над 12 години е едно саше на всеки 4 или 6 часа при необходимост.

Не взимайте повече от 4 (четири) сашета за период от 24 часа. 

Да не се приема повече от 7 (седем) дни. 

Да не се дава на деца под 12 години.

 

Колдрекс МаксГрип Лимон се приема под формата на топла напитка:

1. Изсипете съдържанието на едно саше в чаша, добавете топла вода (около 125 ml) и разбъркайте добре.

2. Ако е необходимо добавете студена вода.

3. Ако предпочитате добавете захар или мед.

 

Ако високата температура продължи повече от 3 дни, а другите симптоми - повече от 5 дни се консултирайте с Вашия лекар и спрете приема на КОЛДРЕКС МаксГрип Лимон. Не надвишавайте посочената доза.

Описание

Coldrex Maxgrip представлява лекарство без лекарско предписание, с вкус на лимон, съдържащо 1000мг от активното вещество парацетамол. Бързо и ефективно лекарство срещу симптомите на настинка и грип. Максимална сила в една доза - осигурява краткотрайно облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура, възпалено гърло, мускулни и ставни болки, запушен нос, синузит и свързаната с него болка.

 

Внимание:

Преди употреба прочетете внимателно
 листовката на продукта, възможните нежелани реакции, противопоказания, взаимодействия и предупреждения.
Кратка характеристика на продукта може да намерите

Винаги приемайте продукта, така както е препоръчал Вашият лекар.
Не превишавайте препоръчителната дневна доза.
Съхранявайте на място, недостъпно за деца.
Съхранявайте на сухо и прохладно място, далеч от пряка слънчева светлина.
Не използвайте след изтичане срока на годност.
Не приемайте Колдрекс Макс Грип, ако сте алергични към парацетамол, фенилефрин хидрохлорид или витамин С.

Не приемайте Колдрекс Макс Грип, ако страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване, повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания, при прием на антидепресанти, бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата, ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозен синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит.
При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди да приемате каквото и да е лекарствено средство.
He взимайте повече от 4 сашета за период от 24 часа.
Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа.
He давайте на деца под 12 години, освен по лекарско предписание.
Ако приемете повече от препоръчаната доза, незабавно потьрсете медицинска помощ, дори и да се чувствате добре.

Състав
Начин на употреба

Защо Ремедиум?

Безплатна доставка над 60лв до 1кг
Избор от над 35 000 артикула
Бърза доставка
Право на връщане до 14 дни
Ние използваме „бисквитки“ и други подобни инструменти, за показване съдържанието на сайта и подобряване на потребителското изживяване. Повече информация за „бисквитките“ и опциите за управлението им може да намерите в раздела Политика за използване на бисквитки