
Оклис Форте – Ибупрофен L аргинин 600мг х10 сашета, Беста Мед
5 от 5 (13 ревюта)
13.25лв.
Безплатна доставка над 60лв до 1кг.
: 056534
: 0.100
Oklys Forte е лекарствен продукт без лекарско предписание под формата на гранули за перорален разтвор с активна съставка Ибупрофен L аргинин. Оклис форте 600 mg принадлежи към групата лекарства, наречени нестероидни противовъзпалителни средства (НСПВС). Препоръчва се за приложение при болка с различен произход: мускулна (навяхвания и разтежения) и костни заболявания с болка и възпаление, главоболие, зъбобол, следоперативна болка, периодична болка. Оклис Форте е подходящ и за лечение на ревматоиден артрит (включително ювенилен ревматоиден артрит), анкилозиращ спондилит, артроза и други остри или хронични ревматични процеси, на меките тъкани при навяхвания и разтежения, висока температура и възпаления, които съпътстват състояния като фарингит, тонзилит, ушни инфекции и др., първична дисменорея и т.н.
www.oklys.bg
Внимание:
Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.
Не приемайте ако сте алергични (свръхчувствителни) към ибупрофен или някоя от останалите съставки.
Ако сте бременна или кърмите се консултирайте с Вашия лекар или фармацевт, преди да използвате каквито и да било лекарства.
Винаги приемайте продукта, така както е препоръчал Вашият лекар.
Не превишавайте препоръчителната дневна доза.
Съхранявайте на място, недостъпно за деца.
Съхранявайте на сухо и прохладно място, далеч от пряка слънчева светлина.
Не използвайте след изтичане срока на годност.
Активно вещество: Ибупрофен L аргинин. Всяко саше съдържа Ibuprofen L-arginine, еквивалентно на 600 mg ибупрофен (Ibuprofen).
Други съставки: Аргинин, Аспартам (Е-951), захароза, натриев бикарбонат, захарин-натрий, натриев лаурил сулфат, ментолова есенция (10.86.4580), ментова есенция (506041 ТР0504). Лекарството съдържа и царевично нишесте без глутен.
Оклис Форте 600 mg гранули за перорален разтвор се приема перорално. Важно е да вземате най-ниската доза, която облекчава / контролира болката, и да не приемате ОКЛИС ФОРТЕ 600 mg гранули за перорален разтвор по-дълго от необходимото за контрола на Вашите симптоми. Средната препоръчителна доза е 1 саше Оклис Форте 600 mg гранули за перорален разтвор на всеки 12 часа. Ако почувствате стомашно неразположение след употребата на този лекарствен продукт, вземайте го с мляко или по време на хранене.
При ревматоиден артрит могат да са необходими по-високи дози, но е препоръчително да не се надвишава количество от 2400 mg ибупрофен (4 сашета), като се има предвид, че трябва да се приема най-ниската ефективна доза.
При пациенти в старческа възраст дозата се определя от лекаря, като може да се наложи да бъде намалена. В случай на бъбречни разстройства, коригирайте дозата, тъй като това лекарство се елиминира основно по този начин.
Не е препоръчително този продукт да се използва от деца на възраст под 14 години, тъй като тази доза ибупрофен не е подходяща за препоръчителната посология при тях.
Описание
Състав
Начин на употреба
0
0
Защо Ремедиум?
Безплатна доставка над 60лв до 1кг
Избор от над 35 000 артикула
Бърза доставка
Право на връщане до 14 дни